Jump to content
Animantoloji
 • Animantoloji Forum'a Hoş Geldiniz!
 • Animantoloji Forum'a Hoş Geldiniz!

WeoroldWuldor

Yöneticiler
 • Content count

  10
 • Joined

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

WeoroldWuldor last won the day on October 28

WeoroldWuldor had the most liked content!

Topluluk Puanı

8 Neutral

3 Followers

About WeoroldWuldor

 • Rank
  Animantoloji Yöneticisi

Son Profil Ziyaretçileri

103 profile views
 1. WeoroldWuldor

  Sousei no Onmyouji Mangası gelecek mi acaba?

  Öneriniz için teşekkür ederiz. Çeviri ekibimize bildireceğiz.
 2. WeoroldWuldor

  Şartlar

  Animantoloji Üyelik şartları ve hakları KURALLAR HAKKINDA 1- Kurallar, başka bir sayfada Animantoloji Yönetimi tarafından söylenilmediği takdirde aşağıdaki gibidir. Ve bu kurallar zaman ile değişebilir. 2- Değişen kuralları kabul etmeyen üyelerin hesaplarına erişim şartlar/kurallar kabul edilene dek dondurulur, verileri silinmez. 3- Üye olmuş herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. ÜYE HAKLARI 1- Üyelerin şifreleri güvenli bir biçimde saklanılır. Böylece hiçbir moderatör/yönetici şifrenizi göremez. 2- Üyelerin T.C. yasalarına aykırı bir durum gerçekleştiğinde durumu yöneticilere şikayet edebilirler. 3- Fansub olarak başvurmuş ekiplere forumda moderatörlük verilir. Discord sunucusunda özel rol atanır. Genel Üyelik Şartları 1- Yönetim sebep belirtmeksizin hesabınızı dondurabilir/silebilir. 2- Siteye yüklediğiniz, sitede oluşturduğunuz veriler sebep belirtilmeksizin silinebilir. 3- Kayıt olan üye, diğer kullanıcılara hakaret/küfür edemez ve her zaman saygı kapsamı içerisinde hareket eder. Aksi durum gerçekleştiğinde üyenin hesaba erişimi engellenir, banlanır. 4- Forumda ve ana sitede kullanılacak dil Türkçe'dir. 5- Kullanıcı adlarında direkt veya dolaylı olarak argo/küfür bulunan kullanıcıların adları değiştirilir veya hesapları banlanılır. 6- Herhangi platformumuzda (Site, Forum, Discord, Chatango vb.) izinsiz reklam yapımı yasaktır. FANSUB EKİBİ ŞARTLARI 1- Ekip üyeleri, başka bir ekibe geçmek istediklerinde bunu ancak zaten bulundukları ekibin lideri izin verirse yapabilir. Aksi bir durum olduğunda, uygun bir sebep bulunmaz ise izin verilmediği halde ekibine diğer ekibin üyesini alan fansub ile ilişki kesilir. (Bu kural fansublar arasında üye çalma gibi olayların önüne geçmek adına eklenilmiştir. Durum yönetime bildirildiği takdirde esnetilebilir.) 2- Büyüklüklerine göre belirli aralıklarda kendi çevirilerini siteye eklemek zorundadırlar. 3- Başka bir fansub'ın eklediği serileri/bölümleri silemezler. 4- Başka bir fansub'ın çevirdiği serileri kendi serileriymiş gibi gösterip paylaşan fansub ile ilişki kesilir. 5- İlgili fansub ekibinden en azından 1 kişinin Animantoloji Discord sunucusunda bulunması rica edilir. 6- Hentai içeriğin sitemize yüklenilmesi yasaktır. ANİMANTOLOJİ YÖNETİM: MODERATÖRLÜK ŞARTLARI 1- Moderatörler ekip içi konuşmaların yer aldığı alanların fotoğrafını veya içeriğini ekip dışı kimse ile paylaşamaz. 2- Moderatörlerin, atandıkları görevi yerine getirmedikleri takdirde görevlerine son verilir. 3- Moderatörler, üyeler ile ilgili olan tüm kurallara uymak zorundadırlar. SORUMLULUK REDDİ Animantoloji veritabanına yüklenilmiş her türlü bilgiden, bilgiyi yükleyen üye sorumludur. Animantoloji veritabanına yüklenilmiş hiçbir Anime, manga içeriklerinden Animantoloji hak idda etmez. Silinmesini istediğiniz içerikleri: admin@animantoloji.com adresine gerekli belgeler ile beraber gönderebilirsiniz.
 3. WeoroldWuldor

  Çizim Nasıl Yapılır?

  Çizim nasıl yapılır, hadi Türkiye'deki ilk mangakadan bunu öğrenelim!
 4. WeoroldWuldor

  Kullanıcı Adında Boşluk Olanlar

  Kullanıcı adlarındaki boşluklar kaldırıldı. Eğer kullanıcı adınızda boşluk vardıysa basitçe boşluğu kaldırarak giriş yapabilirsiniz.
 5. WeoroldWuldor

  Ekibimizin yeni üyesi - Jiren

  @Jiren ekibimizin yeni bir üyesi! Kendisi içerik yöneticiliği bölümünde bizim ile beraber çalışıyor. Uzun bir ilişkimiz olacağa benziyor!
 6. WeoroldWuldor

  Pazartesiye dek yeni eklemeler olmayacak

  Yoğun mesaimden ötürü 11 Ağustos'a dek sitede yeni güncellemeler olmayacak.
 7. WeoroldWuldor

  Sınavınız nasıl bitti?

  Aramızda liseye ve üniversiteye hazırlanan arkadaşlara bu sorum, sonucunuzdan memnun musunuz? Nasıl görüyorsunuz geleceğinizi?
 8. WeoroldWuldor

  Dragon Ball serisini nereden indirebilirim?

  Arkadaşlar size yardımcı olacaklar :) Forumdaki ilk konu olma özelliğini taşıyor bu başlık 😄
 9. WeoroldWuldor

  Forumlar sizlerle!

  Söyleyecek fazla söze gerek yok, forum sizlerin hizmetine sunuldu!
×